Google Reklamlarından Kurtulmak Mümkün mü?

Ana SayfaBlogGoogle Reklamlarından Kurtulmak Mümkün mü?
Dijital reklam yayınları bilindiği gibi Google’ın gelirlerinin önemli bir kısmını karşılamakta. Tabii internet olan her yerde reklam gösterimlerinin yapılması bizler için kimi zaman çekilmez bir durum haline gelebiliyor. İşte Google bu sıkıntının farkına varmış ki çözüm üretme yoluna gitmiş
Google Contributer adında ki yeni hizmet, kullanıcıların Google’a yapacağı ufak bir miktar ödeme karşılığında reklamsız internet hizmetini garanti ediyor. Şuan test sürecinde olan hizmet faaliyete girdikten sonra hem Google hem de ortak site sahipleri için yeni bir gelir kaynağı oluşturacak. Hizmet site sahiplerinin de katılımıyla büyüyerek, aylık 1$, 2$ veya 3$ şeklinde yapılan ödemeler sonrasında programa katılan sitelerde herhangi bir reklam gösterimi ile karşılaşılmayacak. Google da dahil olmak üzere ziyaret ettiğiniz siteler bu ödemelerden kendilerine düşen kar payını alacak.
Söylediğimiz gibi şuan test sürecinde olan bu hizmet hali hazırda 10 yayıncı katılmış durumda. Bunlardan bazıları Urban Dictionary, The Onion, WikiHow, Imgur, Mashable ve Science Daily şeklinde sıralanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.