Instagram Android Uygulaması Duyuruldu

Ana SayfaBlogInstagram Android Uygulaması Duyuruldu

iPhone, iPod touch ve iPad cihazlarla hayatımıza giren ve mobil cihazlarla yapılan fotoğraf çekimlerinde söz sahibi olmuş bir uygulamadır Instagram.İçerisinde ki filtreler vasıtasıyla fotoğraf çekimlerine farklı bir hava katan ve çekilen fotoğrafların paylaşılabileceği bir platformdur İnstagram.

Bu güne kadar sadece  iPhone, iPod touch ve iPad cihazlarda kullanılabilen instagram  artık Android İşletim Sistemli cep telefonlarında da fotoğraf çekmeyi sevenlerin imdadına yetişecek.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android linki üzerinden uygulamayı indirip çekimlerinize bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Instagram bir süre önce Android kullanıcıları için bir kayıt sayfası açtı. Instagram’ı ilk deneyenler arasında yer almak isteyen Android  kullanıcıları bu sayfada e-mail adreslerini girerek kayıt yaptılar.Şu anda Google Play mağazasında tüm kullanıcılar cep telefonları için Instagram’ı indirebiliyorlar. Hemen hemen tüm özellikleri iOS versiyonu ile benzer olmakla beraber yalnızca tilt-shift/blur özelliği bulunmuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.