Mobil Uygulamalar

Ana SayfaMobil Uygulamalar

Mobil Uygulama Geliştirme

Dünya çapında yaklaşık olarak 5,7 milyar akıllı telefonun hüküm sürdüğünü ve sürekli gelişmekte olduğunu düşünürsek Mobil Yazılımların önemini kavramak çok daha kolaylaşacaktır sanırım. Çok yakın gelecekte mobil cihazlar standart haline gelerek hayatımıza yön verecekler. Peki tüm bu gelişmeler yaşanıyorken bizler bu gelişime ayak uydurabiliyor muyuz?

Özgürce Dizayn & Web Tasarım Hizmetleri olarak sizleri geleceğe hazırlıyoruz. Firmanızı, çalışmalarınızı yada bireysel projelerinizi sizler için özel geliştireceğimiz mobil uygulamalar ile Sanal Dünyaya taşıyoruz.

 

Özgürce Dizayn & Web Tasarım Hizmetleri olarak aşağıdaki alanlarda mobil çözümler üretmekteyiz.

Mobil E-Ticaret

E-ticaret veya Alışveriş alanında mobil kullananların sayısı büyük bir artış göstermektedir. Özgürce Dizayn & Web Tasarım Hizmetleri bu alanda sizlere en iyi e-ticaret mobil yazılımları sunmaktadır.

 

Kurumsal Mobil Uygulamalar

Firmanız veya yeni kurulan şirketiniz için kurumsal kimliğinize en uygun mobil uygulamayı tasarlıyoruz. Web tasarımı, sosyal medya ve mobil uygulama konularında şirketinizin internete ait her türlü ihtiyacınıza bizden çözüm bulabilirsiniz.

Resmi Kurum Uygulamaları

Resmi kurum veya devlet kurumlarının en iyi hizmeti sağlamak adına yapıcak oldukları uygulamaları hayata geçiriyoruz.Bunu yaparken bunun bir hizmet sağladığını unutmuyor en iyi çözümü üretiyoruz.

Mobil Oyun Uygulaması

Iphone veya Android için en güzel oyun fikirlerinizi hayata geçiriyoruz. Bizlerle toplantı almadan oyununuz için karar vermeyin!

Sektörel Mobil Uygulamalar

Sektörünüze ait(sağlık,eğitim,ticaret,otelcilik,üretim vs.) ihtiyacınız olan mobil uygulamanıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

Yandex.Metrica Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.