Hakkımızda

Ana SayfaHakkımızda

Değişen ve gelişen dünyada teknolojiyi Özgürce Dizayn olarak yakından takip ediyor ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman profesyonel kadromuz görsel tasarımları inovatif fikirleri ile birleştirerek sizlere sunuyor. Baktığımız zaman Özgürce Dizayn olarak web yazılım ,web tasarım , reklam yönetimi , sosyal medya ,e-ticaret danışmanlığı ,sosyal medya danışmanlığı gibi birçok profesyonel hizmet veriyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kreatif ve yeniliklere açık projeler çağın gereklerine uyum sağlıyoruz.kurumsal
Web dünyasında ürettiğimiz birçok başarılı proje ile büyüyen bir aileyiz. Sizlerde bu aileye katılmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projeleri üretirken markanızı her ortamda başarılı bir şekilde temsil etmesine ve uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Her proje öncesi fizibilite çalışması yaparak rekabet koşullarını araştırıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik tasarımı, faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Mükemmel ışık kalitesini, tarif edilmez derinlik hissini ve kusursuz renk yelpazesini fotoğraf karelerine yansıtıyoruz…

Broşür & Katalog Basımı

Firmaların ürün ve hizmetlerini duyurabilmelerinin en kolay ve maliyetsiz yollarından biri broşürler ve el ilanlarıdır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fikirleriniz bizim için değerli…

Mevcut sitemiz yada tasarımını üstlendiğimiz siteler konusunda görüş ve önerilerinizi bize ileterek sizlerin desteğiyle daha üst seviyelere çıkmamıza yardımcı olabilirsiniz.

 

Ekibimiz

 

Özgür Özcan

Web Tasarım Uzmanı

Simge Özata

Grafik Tasarım Uzmanı

Uğur Bilgiç

Sosyal Medya Uzmanı

Yandex.Metrica Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.