Bebeğinize Özel Uygulama: Sproutling

Ana SayfaBlogBebeğinize Özel Uygulama: Sproutling

Sproutling, anne-babalar için geliştirilen yepyeni bir aplikasyon. Ebeveynler için, içinde küçük mucizeler barındıran bu aplikasyon, bebeğinizin uykuda olup olmadığından ağlamasına kadar tüm detayları size bildiriyor.

bakimlikadinlarkulubu.com_Bebek_Guvenligi

Ebeveynlere yardımcı olmak için geliştirilen bu aplikasyon, bebeğinizin ayak bileğine takılan küçük bir cihaz sonucu çalışmaya başlıyor. Bebeğinizin vücut sıcaklığından kalp atış hızına, uyku durumundan huysuz olup olmadığına kadar tüm detayları size bildiriyor.

bakimlikadinlarkulubu.com_Bebek_Guvenligi

Bebeğinizin durumuyla ilgili bilgiler, siz cihazı miniğinizin ayak bileğine taktıktan sonra telefonunuza aktarılmaya başlanıyor. Eğer telefonunuza gelen bildirimde arka plan kırmızı ise acil bir durum olduğunu gösteriyor. Arka plan yeşil olduğunda gelen bildirimler ise bebeğiniz uyurken her şeyin kontrol altında olduğunu ifade ediyor.

bakimlikadinlarkulubu.com_Bebek_Guvenligi

 

Şarj edilerek çalışan cihazın fiyatı 249 dolar. Ancak uzmanlara göre bu cihazın fiyatı 300 dolara kadar çıkacak. Şu an yalnızca Amerika’da satışta olan bu cihazın Türkiye’ye ve diğer ülkelere ne zaman geleceği ise merak konusu.

Kaynak: Bakimlikadinlarkulubu.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.